Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Duży zbiornik na wodę

 

%
8 080,00  (Cena z VAT: 9 938,40 )
18 100,00 19 100,00  (Cena z VAT: 22 263,00 )
12 200,00 13 100,00  (Cena z VAT: 15 006,00 )
8 000,00 9 700,00  (Cena z VAT: 9 840,00 )


Zbiorniki na wodę, w tym zbiorniki na deszczówkę, zbiorniki wody pitnej


są niezbędnym elementem infrastruktury dla wielu domów, firm, gospodarstw rolnych oraz różnych instytucji. Służą one do gromadzenia, przechowywania i dystrybucji wody pitnej, przemysłowej, użytkowej czy też do celów irygacyjnych. Istnieje wiele rodzajów zbiorników na wodę, różniących się pojemnością, materiałem wykonania, zastosowaniem oraz dodatkowym wyposażeniem.


Duży zbiornik na wodę — większe możliwości


Zbiorniki na wodę pełnią różne funkcje w różnych dziedzinach życia, co więcej zbiornik na wodę niejedno ma imię. W zależności od potrzeb możesz wykorzystać:
 • zbiornik naziemny,
 • zbiornik podziemny,
 • zbiornik na deszczówkę,
 • zbiornik na wodę pitną.

 • Zbiorniki do przechowywania wody sprawdzają się w:
 • Gospodarstwie domowym: gdzie pomagają w gromadzeniu wody pitnej, zarówno z wodociągu, jak i z ujęć własnych. Mogą być wykorzystywane także do zbierania wody deszczowej, która sprawdza się w przypadku podlewania ogrodu, mycia samochodu czy spłukiwania toalet. Zbiorniki na wodę w gospodarstwie domowym pomagają w zarządzaniu zapasami wody w okresach suszy lub w przypadku awarii wodociągu.
 • Przemyśle: duży zbiornik na wodę jest przydatny w przemyśle. Może służyć do chłodzenia maszyn i urządzeń, a także do produkcji różnych dóbr materialnych. Często wykorzystywane są także jako zapas wody przemysłowej do celów pożarowych oraz w procesach technologicznych.
 • Gospodarstwie rolnym: pojemniki na wodę, w tym duży zbiornik na wodę jest niezbędny do nawadniania pól, upraw i pastwisk. Tego typu rozwiązania służą również do zasilania systemów nawadniających kroplowo, które umożliwiają precyzyjne podlewanie roślin. Wodę zgromadzoną w zbiornikach rolniczych można także wykorzystać do celów hodowlanych dla zwierząt, zapewniając stały dostęp do wody pitnej.


 • Duży zbiornik na wodę — podlewanie ogrodu wodą deszczową


  Zbiorniki naziemne do podlewania ogrodu wodą deszczową to pomocna dłoń zarówno w gospodarstwie domowym, jak i rolnictwie. Woda deszczowa jest naturalnym źródłem nawadniania, które można efektywnie wykorzystać do pielęgnacji roślin. Korzyści wynikające z korzystania z dużego zbiornika na wodę do podlewania ogrodu wodą deszczową obejmują:
 • Oszczędność wody: wykorzystanie wody deszczowej, zamiast wody pitnej pozwala zaoszczędzić cenne zasoby wodne i zmniejszyć zużycie wody z sieci wodociągowej.
 • Zrównoważone nawadnianie: woda deszczowa jest bogata w składniki odżywcze, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin.
 • Ochrona środowiska: korzystanie z wody deszczowej pomaga ograniczyć obciążenie środowiska naturalnego, ponieważ nie trzeba korzystać z energochłonnych procesów oczyszczania tak jak w przypadku wody pitnej.
 • Redukcja kosztów: inwestycja w duży zbiornik na wodę pozwala zminimalizować koszty związane z zakupem wody pitnej i rachunkami za zużycie wody.

 • Aby skorzystać z tych korzyści, warto zadbać o odpowiednie dostosowanie systemu zbierania i magazynowania wody deszczowej, a także o regularną konserwację i czyszczenie zbiornika, aby zapewnić jego skuteczne działanie przez wiele lat.


  Zbiorniki wodne — wybieraj sprawdzonych sprzedawców


  Chcesz kupić zbiornik, który będzie Ci służył przez długie lata? Wiesz już jaki typ zbiornika będzie dla Ciebie odpowiedni? Wybierz sprawdzony sklep, w którym znajdziesz zbiorniki naziemne i zbiorniki podziemne. W sklepie taniezbiorniki.pl spotkasz się z wysoką jakością, która idzie w parze z atrakcyjną ceną.
  Masz pytania? Skontaktuj się
  sms
  whatsapp
  phone