Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

 

Pompa do AdBlue z licznikiem


Pompy do AdBlue umieszczone w zbiornikach na AdBlue są kluczowym elementem systemów dozowania i magazynowania tego płynu do pojazdów lub innych urządzeń wymagających AdBlue.

Cechy pomp do AdBlue z licznikiem


Istnieje kilka rodzajów pomp elektrycznych do magazynowania i dystrybucji AdBlue. W zbiornikach paliwowych mobilnych i stacjonarnych zazwyczaj stosuje się elektryczną pompę, aby zestaw AdBlue był funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Z czego składa się pompa AdBlue?
 • Silnik: zapewnia napęd pompie, umożliwiając przepompowywanie płynu AdBlue.
 • Korpus pompy: zawiera mechanizmy pompujące i komory robocze, zapewniając stabilność i ochronę dla wnętrza pompy.
 • Licznik objętościowy: umożliwia dokładne pomiar ilości przepompowanego AdBlue, co jest istotne ze względów kontrolnych i kosztowych.
 • Węże i rury (w tym gumowy wąż tłoczny): służą do przesyłania AdBlue ze zbiornika do pompy oraz z pompy do pojazdu lub innego miejsca docelowego.
 • Przyciski sterujące: pozwalają na uruchomienie i zatrzymanie pompy oraz kontrolę przepływu AdBlue.
 • Filtr: chroni pompę przed zanieczyszczeniami, co jest istotne ze względu na czystość płynu AdBlue, który musi spełniać określone normy jakości.

 • Te elementy stanowią podstawowe wyposażenie pompy do AdBlue w zbiorniku, ale mogą być różnice między różnymi modelami pomp oraz dodatkowe opcje dostępne w zależności od producenta i specyfikacji technicznych, które wpływają na cykl pracy pompy. Wydajność maksymalna pompy zależy od wielu czynników, a ceny pompy do zbiornika wahają się w zakresie od 1000 zł do 3500 zł. Już wiesz, że wydajność pompy zależy od wielu czynników. Dystrybutor AdBlue wyposażony w precyzyjny licznik to nieodzowny element każdego przedsiębiorstwa zarządzającego flotą pojazdów zasilanych olejem napędowym. Choć kupowanie pompy na pozór wydaje się skomplikowane, nie będzie dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z pomocy doradców, jakich znajdziesz w sklepie taniezbiorniki.pl. Dlatego, jeśli czujesz mętlik w głowie, czytając o parametrach technicznych, przepływomierzach, długości węża przewodu zasilającego pompę, ciśnieniu pracy, napisz lub zadzwoń do nas, a z pewnością otrzymasz fachową pomoc!
  Masz pytania? Skontaktuj się
  sms
  whatsapp
  phone