Taniezbiorniki.pl

Firma powstała w 1993 roku rozpoczynając działalność od prowadzenia stacji paliw w Tomaszowie Mazowieckim. W 2017 powstała spółka TMFuel Sp. z o. o.

Wraz z rozwojem firmy działalność poszerzyliśmy o hurtową sprzedaż paliw, transport paliw oraz o zbiorniki do paliw i cieczy. Dziś jesteśmy jedną z niewielu niezależnych firm sektora paliwowego w województwie łódzkim. Cechuje nas elastyczność i dostosowanie do potrzeb dzisiejszego rynku. Naszym podstawowym zadaniem jest dostawa paliw najwyższej jakości oraz usatysfakcjonowanie naszych klientów. Obecnie ponad 800 Firm współpracuje z nami na stale.

Jesteśmy wyspecjalizowani w obsłudze przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Aby zapewnić Państwu doskonałą obsługę zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Nasi doświadczeni handlowcy, terminowi kierowcy a także szereg osób dbających o Państwa rozliczenia gwarantują obsługę na najwyższym poziomie.

– Zespół TMFuel

GRUPA TMFUEL SP. Z O. O.

Nasze priorytety to stały rozwój i sprostanie wyamaganiom naszych Klientów. Dlatego stale rozwijamy naszą firmę. Nasza wiedza i doświadczenie w branży paliwowej stale rośnie od 1993 roku o czym świadczy zmiana organizacji prawnej z Handel Paliwami Art. Spoż. i Przem. Anna Kupis na TMFuel Sp. z o. o. .

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.